0سبد خرید
زمان تعویض پد سلولزی کولر

پد سلولزی جهت قرار گرفتن در فضای درب های کولر می باشد که هوای گرم درون کولر را گرفته و با تبخیر آب به بیرون، هوای خنکی ایجاد می کند. دفعات تعویض و جایگزینی پدهای سلولزی خنک کننده (که به آن پدهای خنک کننده تبخیری نیز می گویند) به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال، شما چند بار و برای چه مدت کولر خود را روشن می کنید و چه مقدار از آن پد استفاده می کنید؟ کیفیت و سطح آبرسانی به قسمت های مختلف پد چگونه است؟
همیشه باید ابتدا دفترچه راهنما را بررسی کنید و مطمئن شوید که پدهای کولر خود را دقیقاً طبق دستورالعمل کار می کنید. این کتابچه راهنما همچنین به شما یک برنامه ایده آل برای نگهداری می دهد. اما در اینجا برخی اطلاعات اضافی در مورد تعویض پدهای خنک کننده برای شما وجود دارد. در فروشگاه اینترنتی نیکاسان انواع پد سلولزی کولر موجود می باشد. پد سلولزی کولر برند کولان سل را از فروشگاه نیکاسان بخرید.

طول عمر پد سلولزی کولر

پد سلولزی کولر دارای طول عمرهای متفاوتی هستند که بیشتر به نوع استفاده از آنها بستگی دارد. با این حال، کیفیت تأمین آب نیز تفاوت زیادی ایجاد می کند. به عنوان یک قاعده کلی، به محض ایجاد ترک هایی در آن، باید پد سلولزی خود را تعویض کنید، اما تخمین زمان واقعی دشوار است. باید به یاد داشته باشید که هرچه بیشتر از این پدها استفاده کنید، بیشتر اوقات نیاز به تعویض بیشتر خواهید داشت. مارک های مختلف پد خنک کننده نیز طول عمر متفاوتی دارند، به طور کلی باید در ابتدای هر فصل یا شاید زودتر عوض شوند، این بستگی به این دارد که چه مقدار رسوبات معدنی روی آنها نشسته است. معمولا زمانی که باد کولر سرد نباشد نیاز به بررسی دارد که ممکن است آب به خوبی به قسمت های مختلف پد سلولزی نمی رسد که ممکن است در اثر رسوبات و یا پارگی باشد. پدهای سلولزی به گونه ای طراحی شده اند که نسبت به سایر مارک ها کمی بیشتر دوام می آورند. شاید لازم باشد فقط هر سه تا پنج سال آن ها را تعویض کرد. اگر نمی دانید چه مارک پد خنک کننده ای دارید، می توانید اطلاعات مربوط به تعویض را در کتابچه راهنمای آن پیدا کنید، یا می توانید علائم ساییدگی و پارگی آن ها را بررسی نمایید. نیکاسان عرضه کننده تنوع بالایی از ابعاد پد سلولزی است به وب سایت این مجموعه مراجعه کنید و پوشال سلولزی با ابعاد مورد نظر را بخرید. پد سلولزی کولر، پد سلولزی مرغداری، پد سلولزی ماینر، پد سلولزی گلخانه و... در فروشگاه نیکاسان موجود است. بهترین پد سلولزی عرضه شده در نیکاسان پد کولان سل است. این پد باکیفیت را برای کولر خود تهیه کنید.

طول عمر پد سلولزی کولر

روش های افزایش طول عمر پد سلولزی کولر

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید عمر پد سلولزی خنک کننده خود را افزایش دهید، از جمله:

  • هر زمان که از سیستم استفاده نمی کنید، پد کولر را خاموش کنید. به این معنی که پمپ آب کولر را خاموش کنید و آب آن را کاملا تخلیه کرده و آن را خشک نمایید. قبل از بسته بندی مطمئن شوید که مخزن آب و فیلترها را نیز تمیز کرده اید.
  • از قرص های تصفیه آب همانطور که در دفترچه راهنمای شما توصیه شده است استفاده کنید. اگر سیستم شما به استفاده از آنها نیاز دارد، حتماً از آنها به طور مرتب استفاده کنید تا از تجمع رسوبات معدنی جلوگیری کنید.
  • هر زمان کولر سلولزی کار می کند، مرتباً سطح آب را بررسی کنید.
  • مخزن آب را به محض بیرون کشیدن برای استفاده در بهار تمیز کنید، مخصوصاً اگر می دانید که در منطقه خود آب سخت دارید.
  • قسمت های بیرونی مخزن را هر چند هفته تمیز کنید تا کارایی توانایی خنک کنندگی آن بهبود یابد.
  • تا حد ممکن از برخورد آفتاب به پد سلولزی جلوگیری شود تا دچار پوسیدگی نشود.
نوشتن دیدگاه

ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن