0سبد خرید
نصب و راه اندازی هیتر گازسوز در 3 دقیقه + ویدئو آموزشی

هیتر گازسوز از سری وسایل گرمایشی بسیار پرکاربرد و راحت است. نصب آن به راحتی انجام می شود و پیچیدگی خاصی ندارد. استفاده از هیتر گازسوزی که در مجموعه نیکاسان وجود دارد، بسیار به صرفه است، زیرا هم قیمت مناسبی دارد و هم راندمان بسیار بالایی در کنار کم مصرف بودن خود دارد. این هیترهای گازسوز نسبت به دیگر هیترها کم صدا هستند و می توانند فضاهای بسیار بزرگ را نیز گرم کنند. هیتر گازسوز در سایزهای مختلفی وجود دارد و برای سالن ها، ورزشگاه ها، مساجد و نمازخانه ها، کارخانه ها و... کاربردی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و طریق نصب هیتر گازسوز تنها در سه دقیقه، با ما در سایت نیکاسان همراه باشید. ما مرحله به مرحله به شما نصب این محصول را آموزش می دهیم و شما را راهنمایی می کنیم. اگر به مشکلی برخورد کردید، با کارشناسان ما در مجموعه نیکاسان تماس بگیرید.

چگونه هیتر گازسوز را در 3 دقیقه نصب کنیم و راه بیندازیم؟

اگر قصد راه اندازی و نصب هیتر گلخانه ای گازسوز را دارید، پله به پله با ما پیش بیایید، نصب هیتر گازسوز را تنها در سه دقیقه به شما آموزش می دهیم. در ابتدا تعداد مراحل را برای شما ذکر می کنیم و سپس جزئیات و توضیحات بیشتر برای انجام آن را برای شما شرح می دهیم:

  • وصل کردن شیلنگ گاز به کاربراتور
  • قرار دادن پیچ روی حالت پیلوت
  • در حین نگه داشتن پیلوت دگمه جرقه زن را فشار می دهیم تا شمعک روشن شود.
  • بعد از روشن شدن شمعک دگمه پیلوت را روی حالت on قرار می دهیم.
  • روشن کردن کلید مینیاتوری (وارد کردن برق به دستگاه)
  • روشن کردن کلید خودکار مشعل و فن
  • تنظیم پیچ پلاستیکی
  • روشن شدن هیتر پس از سه دقیقه
  • نکته مهم: خروجی دودکش حتما نصب شود.

در ابتدا شیلنگ گاز را به کاربراتور برقی یا شیر برقی متصل کنید و به کمک بست و سایر وسایل اتصالی آن را محکم کنید و بابت اتصال درست آن اطمینان حاصل کنید. بعد از آن که گاز وارد سیستم هیتر شد، به سراغ روشن کردن هیتر می رویم. در نزدیکی کاربراتور یک پیچ وجود دارد که 3 حالت on (روشن)، off (خاموش) و pilot (پیلوت) دارد. در ابتدا پیچ را بر روی حالت پیلوت قرار می دهیم و آن را فشار می دهیم. در این حین چند جرقه می زنیم و زمانی که هیتر روشن شد (از داخل محفظه مشخص است) پیچ را رها می کنیم و روی حالت on قرار می دهیم. پس از آن باید مطمئن شویم که برق وارد سیستم و به تبع وارد دو سوییچی که سمت راست قرار دارد می شود، بنابراین کلید مینیاتوری را روشن می کنیم و برق را به دستگاه وارد می کنیم. به یکی از دو سوییچ موجود نباید دست بزنیم زیرا در تابستان ها کاربرد دارد، اما موردنظر را فشار می دهیم و مشعل و فن به طور خودکار روشن می شوند. پس از گذشت چند دقیقه فن شروع به کار می کند. پس از این که کوره و رادیاتور گرم شد، فن گرما را به محیط بیرونی منتشر می کند. برای خاموش کردن هم همان سوییچ را می توانیم دوباره فشار دهیم و به حالت اول خود بازگردانیم (فن مدتی روشن می ماند تا سیستم کمی خنک شود و سپس هیتر را کاملا خاموش می کند). نکته مهمی که وجود دارد این است که پیچی وجود دارد که اگر احساس کردید شعله مشعل شما کم است، باید آن را باز کنید و سپس پیچ پلاستیکی که در آنجا وجود دارد را تا آخر می پیچانید و سفت می کنید. به طور کلی باید متناسب با میزان گاز تنظیم شود. این روش ساده ترین روش برای روشن کردن هیتر است که در زمان بسیار کمی انجام می شود.

ویدئو آموزشی نصب و راه اندازی هیتر گازسوز

ویدئو آموزشی نصب هیتر گازسوز را برای شما در ادامه قرار داده ایم، اما مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که در خروجی دستگاه باید حتما دودکشی قرار بگیرد تا گاز دی اکسید کربن را به خارج محیط هدایت کند. از درست بودن مسیر خروجی مطمئن شوید زیرا گاز بسیار خطرناکی در محیط جمع می شود و به سلامتی شما آسیب می رساند و ممکن است منجر به مرگ شود. هیتر گازی، هیتر برقی، هیتر کارگاهی و... را می توانید با کیفیت بسیار بالایی از نیکاسان تهیه کنید.

نوشتن دیدگاه

ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن