0سبد خرید
ساخت پد سلولزی کولر

چند سالی می‌شود که پد سلولزی کولر جایگزین پوشال در کولرهای آبی شده‌اند. این امر موجب شده است تا راندمان کاری کولر بالا برود؛ زیرا پد سلولزی رطوبت را به خوبی در خود جذب کرده و هوای خنک و مطبوع تری را به داخل محیط انتقال می‌دهد. در مواقعی که دمای هوا بالا می‌رود، به تبع میزان رطوبت نیز کاهش یافته و همین امر موجب انتقال باد گرم به محیط می‌شود. پدهای سلولزی این مشکل را با جذب قابل توجهی از رطوبت تا حد زیادی برطرف کرده و توجه ها را به سمت خود جلب نموده‌اند. انواع پد مناسب برای کولر سلولزی در فروشگاه اینترنتی نیکاسان با قیمت مناسب موجود می باشد.

چرا باید از پدهای سلولزی استفاده کرد

ضرورت استفاده از پدهای سلولزی به این دلیل است که مصرف آب را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. همانطور که گفتیم با جذب رطوبت بیشتر (جذب و ذخیره حداکثر 60 لیتر آب) موجب سرمایش بیشتر هوا و کاهش مصرف انرژی می‌شود. همچنین، در یک بررسی به عمل آمده مشخص شده است که راندمان کولرهای آبی با پدهای سلولزی تا 80 درصد افزایش پیدا کرده و این امر رضایت اکثر مصرف کنندگان را به همراه داشته است. پدهای سلولزی به دلیل ساختار یکنواخت و منظم خود باعث بالا رفتن سطح تماس آب با هوای گرم شده و میزان انتقال حرارت را کاهش می‌دهند. از طرفی این امر موجب افزایش میزان تبخیر آب و بازدهی سرمایش خواهد شد. با توجه به ساختار منظم و یکنواخت پدهای سلولزی دیگر شاهد خرابی و تغییر شکل آنها تا مدت ها نخواهیم بود. جنس اغلب این پدها از آلومینویم، گالوانیزه و لایه های سلولز است. این لایه ها مقاومت خوبی در برابر نفوذ و سرریز شدن آب دارند و مقدار آب اضافی را جذب خود می‌کنند. نیکاسان عرضه کننده تنوع بالایی از ابعاد پد سلولزی است به وب سایت این مجموعه مراجعه کنید و پوشال سلولزی با ابعاد مورد نظر را بخرید.

چرا باید از پدهای سلولزی استفاده کرد

نحوه ساخت پدهای سلولزی

پدهای سلولزی ابتدا در ورق های بلند تهیه شده و برای رگلاژ شدن و یکنواخت سازی وارد غلتک های مخصوص می‌شوند. این غلتک ها پدهای سلولزی را تا جایی که می‌شود می‌کشند و آنها را آماده برش می‌کنند. قبل از برش پدها وارد قسمت هاشوردهی شده و توسط تجهیزات مدرن شبیه به پوشال های طبیعی می‌شوند. با این تفاوت که تمامی هاشورها مانند کندوهای عسل منظم بوده و با فاصله های معین در کنار هم قرار می‌گیرند. پس از فرایند هاشوردهی پدها وارد اتاق کنترل کیفی شده و توسط کارشناسان مورد بازبینی قرار می‌گیرند. در صورت تایید، فرایند گالوانیزاسیون و ضد میکروبی آنها آغاز می‌شود. در این مرحله لایه ها در برابر نفوذ آب مقاوم شده و تنها خاصیت جذب رطوبت را پیدا می‌کنند. همچنین، لایه ها طوری صیقل داده می‌شوند که مانع جذب میکروب و گرد و غبار شوند.

همانطور که از مزایای این پدها گفتیم، بهتر است اطلاعاتی در خصوص معایب آن نیز مطرح کنیم. این پدها از نظر قیمت بسیار گران بوده و کمی جای بحث دارد. امری که موجب شده است تا کمتر کسی به سراغ خرید آنها برود. البته، با توجه به مزایای منحصر به فردی که دارند کمی خرید آن را با قیمت بالا توجیه پذیر می‌کند. پد سلولزی کولان سل مدل 3500 از نمونه های پرطرفدار این محصولات می باشد که شما می توانید در صفحه محصولات مشاهده کنید.
بهتر است هنگام خرید از کیفیت و ساختار پدها اطمینان حاصل کنید. پد گلخانه ای، پد کولر، پد مرغداری و... نیکاسان یکی از بهترین پدهای سلولزی تولید شده در کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه پدهای سلولزی می‌توانید با واحد پشتیبانی سایت نیکاسان تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه
ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن