0سبد خرید
بهترین پد سلولزی برای مرغداری ها؛ اطلاعاتی مهم برای خریداران

پد سلولزی یکی از محصولات کاربردی و مفید در مرغداری ها است که جایگزین پوشال می‌شود و به سیستم سرمایش مجموعه کمک می کند. پدهای سلولزی که برای مرغداری ها مورد استفاده قرار می گیرند، باید کیفیت بالایی داشته باشند. پد سلولزی برای مرغداری ها اگر از انواع با کیفیت انتخاب شود تا حدود ۳۰ درجه هوا را خنک تر می کند، به همین دلیل مشتریان زیادی را به خود اختصاص می‌دهد. نیکاسان عرضه کننده تنوع بالایی از ابعاد پد سلولزی است به وب سایت این مجموعه مراجعه کنید و پوشال سلولزی با ابعاد مورد نظر را بخرید.

بهترین پد سلولزی برای مرغداری ها؛ اطلاعاتی مهم برای خریداران

ویژگی بهترین پد سلولزی برای مرغداری چیست؟

باکیفیت ترین و بترین پد سلولزی مرغداری باید ویژگی هایی داشته باشد که در ادامه آن ها را شرح می دهیم.

 1. ایستایی مناسب: بهترین پد سلولزی دارای ایستایی کاملا مناسب است.‌ به صورت کلی ایستایی این محصول به گونه ای است که با بالاتر رفتن این ارتفاع محصول به خوبی مقاومت خود را حفظ می‌کند و دچار خمیدگی نمی شود.
 2. نگهداری آسان: پد های سلولزی نگهداری راحتی دارند. به صورت کلی بهترین پد سلولزی در هنگام نصب نگهداری و شست و شو به سهولت و آسانی نگهداری می‌شود.
 3. عمر مفید بالا: یکی دیگر از ویژگی‌های این محصول را می‌توان عمرمفید بالای آن دانست. پد سلولزی با کیفیت بین ۳ تا ۵ سال قابلیت استفاده دارد.
 4. عدم رسوب گذاری: به دلیل جریان دائمی آب در داخل پد سلولزی، این محصول به هیچ عنوان رسوب گذاری ندارد و یا میزان رسوب گذاری آن کم است.
 5. کاهش مصرف برق: در گذشته برای مرغداری ها از پوشال و فن استفاده می‌شد که میزان برق زیادی مصرف می‌کرد. کاهش مصرف برق یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین پد سلولزی است.
 6. جذب آب بالا: لایه های نازک و مواضع این محصول دارای جذب بسیار بالایی هستند، به همین دلیل می توانند فضا را خنک تر کنند.‌
 7. تجزیه ناپذیر بودن: این محصول از جنس رزین که یکی از ترکیبات شیمیایی است، تولید و روانه بازار شده است. رزین در مواجهه با آب به هیچ عنوان تجزیه نمی شود و عمر مفید بالایی دارد.
 8. سالم بودن: این محصول به هیچ عنوان باکتری های تنفسی را در مرغداری پخش نمی کند، به همین دلیل به سلامت بیشتر مرغداری کمک می کند.

ویژگی بهترین پد سلولزی برای مرغداری چیست؟

بهترین پد سلولزی مرغداری را از نیکاسان خریداری کنید

امروز در فروشگاه های مختلف در زمینه ی فروش پد سلولزی مرغداری فعالیت می کنند و محصولات را با کیفیت های متفاوت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. اگر به دنبال خرید بهترین پد سلولزی مرغداری هستید آن را از نیکاسان بخرید. از جمله مزایای خرید این محصول از نیکاسان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. دسترسی آسان و سریع به محصول مورد نظر به دلیل فروش اینترنتی
 2. اطمینان از کیفیت محصولات
 3. دسترسی به محصول با قیمت کاملا مناسب و اقتصادی
 4. امکان ثبت سفارش و خرید به صورت ۲۴ ساعته
 5. ارسال محصول برای شما در کمترین زمان ممکن

  قیمت پد سلولزی کولر 7000 را می توانید در سایت نیکاسان مشاهده و خرید خود را از این سایت انجام دهید.

 

نوشتن دیدگاه
ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن