0سبد خرید
کاربرد جت هیتر

از جت هیترها در محیط های بزرگ و مراکز صنعتی استفاده می شود. این وسیله را می توان یک وسیله گرمایشی دانست که از آن در کارگاه ها، گاراژ ها، انبارها، دامداری یا مرغداری و ... استفاده می شود. استفاده از جت هیتر ها در محیط های بزرگ و سوله ها بسیار متداول است. استفاده متداول از این نوع وسیله گرمایشی به دلیل بازده خوب آن می باشد. جت هیتر ها می توانند به راحتی و با قدرت بالایی باعث گرم شدن محیط های بزرگ شوند. دلیل دیگر استفاده از این نوع وسیله های گرمایشی این است که این وسایل دارای تنظیمات خاصی نمی باشند و تنظیم کردن و کنترل آن ها به برنامه خاصی نیاز نخواهد داشت. اگر قصد تهیه کردن جت هیتر یا محصولات گرمایشی را دارید میتوانید برای دریافت راهنمایی با مشاوران نیکاسان تماس بگیرید. 

مدل های مختلف جت هیتر در بازار ایران

انواع جت هیتر را می توان بر اساس انرژی مصرفی که دارند به چند دسته تقسیم کرد:

در این نوع از جت هیتر ها با استفاده از گازوئیل می توان محیط مورد نظر را گرم نگه داشت. این نوع از هیتر ها را می توان از قدیمی ترین انواع جت هیتر استفاده شده دانست.

می توان این نوع از جت هیتر ها را محبوب ترین نوع آن دانست. به دلیل استفاده این نوع از هیتر ها از انرژی گاز و در دسترس بودن انرژی مربوط به آن ها با استفاده از این نوع از جت هیتر ها می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد.

این نوع از جت هیتر ها را می توان جدیدترین نسل از آن ها دانست. عملکرد این نوع از جت هیتر ها به این صورت است که با استفاده از نیروی برق می توانند انرژی الکتریکی را به گرمایشی تبدیل کنند. یکی از مشکلات این نوع از جت هیتر ها مصرف بسیار بالای آن هاست اما این نوع از جت هیتر ها برای محیط زیست هیچ آثار مخربی را نخواهند داشت.
نکته جالب توجه در باره این سه نوع از جت هیتر ها این است که هر سه نوع از آن ها با استفاده از نیروی برق بخشی از انرژی خود را تامین می کنند و برای راه اندازی و ادامه کار خود به این انرژی نیازمند هستند اما در چندین پارامتر دیگر مانند: میزان برق مصرفی، ظرفیت گرمایی، فضایی که جت هیتر در آن استفاده می شود و .. فرق دارند.

  • جت هیتر دوگانه سوز :

این نوع از جت هیتر ها را می توان ترکیب دو نوع از جت هیتر گازی و گازوئیلی دانست. استفاده این نوع هیتر ها برای مکان هایی که دارای فشار گاز کم هستند بیشتر است.

جت هیتر برقی

فواید استفاده از جت هیتر

این نوع از هیتر ها به دلیل راندمان بالایی که دارند نسبت به دیگر وسایل گرمایشی محیط های بزرگ را گرم تر می کنند علاوه بر اینکه از انرژی کمتری نیز استفاده خواهند کرد که این موضوع به لحاظ بهینه سازی انرژی بسیار حائز اهمیت است. این نوع از هیتر ها به گونه ای ساخته می شوند که به لحاظ فنی و فیزیکی دارای عمر و دوام بالایی باشند. استفاده، نگهداری و تعمیر این جت هیتر ها معمولا به راحتی انجام خواهد گرفت.
با توجه به توضیحات داده شده آنچه که نوع جت هیتر را مشخص خواهد کرد وابستگی زیادی با محیط کاری خواهد داشت. ابعاد محیط می تواند ظرفیت گرمایی و انرژی مورد نیاز را نیز مشخص کند. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت انواع جت هیتر، کولر پلیمری ،کوره هوای گرم و دیگر محصولات با کیفیت نیرو تهویه البرز با کارشناسان فروش نیکاسان تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه
ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن