0سبد خرید
قاب پد سلولزی گلخانه

سیستم های خنک کننده ای که پد سلولزی دارند بهترین و رایج ترین وسیله ها برای سرمایش گلخانه هستند. در ورودی و خروجی گلخانه ها از پدهای سلولزی استفاده می کنند که این پدها بدون قاب قابل استفاده نیستند. قاب پد سلولزی وسیله ای است که هنگام اجرای کار گلخانه مورد استفاده قرار می گیرد، از این قاب ها به عنوان نگه دارنده پد و لوله های تقسیم آب استفاده می کنند. قاب هایی که برای پد گلخانه ای استفاده می شوند در ضخامت های مختلفی ساخته می شوند. این قاب ها جنس های متفاوتی دارند و اغلب در دو مدل آلومینومی و گالوانیزه تولید و به بازار عرضه می شوند. قاب پد سلولزی با توجه به درخواست مشتری می تواند طراحی متفاوتی داشته باشد که با در نظر گرفتن ضخامت مورد نیاز سایز قاب متغیر است. این قاب ها نقش مهمی در طراحی گلخانه ها دارند زیرا به جمع آوری و انتقال دوباره آب به پدها کمک می کنند. نیکاسان عرضه کننده تنوع بالایی از ابعاد پد سلولزی است به وب سایت این مجموعه مراجعه کنید و پوشال سلولزی با ابعاد مورد نظر را بخرید.

جنس قاب پد سلولزی گلخانه

همانطور که در بالا گفته شد جنس این قاب ها از آلیاژ آلومینیوم و ورق گالوانیزه است که از نظر طول عمر تضمین شده هستند و می توان تا سال ها بدون هیچ تغییری از آن ها استفاده کرد. جنس قاب پد سلولزی با توجه به شرکت تولید کننده می تواند متفاوت باشد و از آن جایی که قیمت مواد اولیه فلزی خیلی با هم متفاوت نیستند قاب های گالوانیزه و آلومینیومی از نظر قیمت فرق آن چنانی با هم ندارند. اما قاب هایی که از جنس گالوانیزه هستند دارای طول عمر بیشتری هستند زیرا در صورت استفاده هیچ فشاری به آن ها وارد نمی شود. البته دقت کنید نصب قاب پد سلولزی آلومینیومی آسان تر و سریع تر است همچنین در حین نصب و یا پس از گذشت زمان دچار دفرمگی و تغییر شکل نمی شود. در واقع هر جنسی که برای قاب پد گلخانه ای استفاده می شود مزایا و معایب خاص خود را دارد که قبل از تهیه هر کدام بهتر است از خصوصیات کامل آن ها مطلع باشید تا انتخاب مناسب تری داشته باشید.

جنس قاب پد سلولزی گلخانه 

ابعاد قاب پد سلولزی گلخانه

طبق مطالبی که در بالا گفته شد قاب پد سلولزی گلخانه در ابعاد و ضخامت های گوناگونی تولید می شود. این قاب ها قابل سفارش در هر سایزی هستند و هر فرد متناسب با ابعاد گلخانه خود می تواند بهترین سایز قاب را برای پد سلولزی خود سفارش دهد. ابعاد این قاب ها با توجه به سایز پد سلولزی در عرض، ارتفاع و ضخامت گوناگونی تولید و به بازار عرضه می شوند. در کل ابعاد قاب پد سلولزی به سایز پد سلولزی بستگی دارد و با توجه به عرض، ارتفاع و ضخامت پد می توان بهترین سایز قاب را انتخاب کرد. پدها انواع مختلفی دارند که هر کدام ابعاد متفاوتی دارند و با توجه به متراژ گلخانه می توان بهترین مدل را با قاب مخصوص انتخاب کرد.  برای اطلاع از هزینه تجهیزات گرمایشی و سرمایشی مورد استفاده در مرغداری از جمله قیمت پد سلولزی مرغداری، قیمت انواع هیتر و ... با نیکاسان همراه شوید.

پدهای سلولزی معمولا از ورقه های نازک و منظمی تهیه می شوند که جنس آن ها سلولزی است از این رو خاصیت خیس شوندگی بالایی دارند و به هم وصل می شوند. قاب پد سلولزی کمک می کند پدها کنار هم قرار بگیرند و وجود لوله های آبریز و خروجی طراحی شده روی این قاب ها کار انتقال و بازگشت آب به پدهای سلولزی را آسان تر می کند. پدهای سلولزی شبیه به پوشال کولر آبی هستند با این تفاوت که سلولز نسبت به پوشال راندمان بالاتری دارد. در کل پدهای سلولزی در سایزها و ابعاد مختلفی ساخته می شوند و به عنوان سیستم سرمایشی در اکثر گلخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. طراحی این پدها به گونه ای است که شیارها با زاویه 45 و 60 درجه ای، شیارهای 15 و 30 درجه ای را قطع می کنند. اما توجه کنید این پدها بدون قاب کارایی ندارند و برای استفاده از آن ها باید قاب هایی همراه با لوله کشی و پمپ ساخته شود.

برای خرید قاب پد سلولزی گلخانه با همکاران ما در فروشگاه اینترنتی نیکاسان تماس حاصل فرمایید.

نوشتن دیدگاه
ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن