0سبد خرید
بهترین هیتر برای گلخانه

برای گرم نگه داشتن فضای نگهداری گیاهان با کاهش دما و فرا رسیدن فصل های سرد، انواع هیتر گلخانه ای ساخته شده اند و شما می توانید مدل های بسیار کارآمد و اقتصادی آن ها را تهیه کنید. اولین مدل هایی که امروزه همچنان به همان محبوبیت گذشته هستند هیترهای پارافینی هستند. امروزه گزینه های بسیاری از انواع مدل های هیتر برقی و الکتریکی نیز در پیش روی شما قرار دارد که استفاده از آنها بسیار ساده تر و قابل کنترل تر است و همچنین مدل های گازی این هیترها نیز در بازار به فروش می رسند. این هیترها به حفظ دمای مورد نیاز داخل گلخانه ها کمک می کنند. شکل و اندازه این هیترها بسته به نیاز گلخانه شما متفاوت است. بازار پر از نام های تجاری مختلف از این هیترها است که ممکن است شما را در انتخاب بهترین نوع آن گیج کند.

نکات مهم برای انتخاب بهترین هیتر برای گلخانه

یکی از مسائلی که برای انتخاب بهترین هیتر گلخانه باید مد نظر داشت این است که راندمان هیتر را بدانیم که مسلما به میزان گرمای تولیدی از این دستگاه ها در مقابل مقدار انرژِی مصرفی توسط آن ها گفته می شود. ناگفته نماند که استفاده از عایق برای گلخانه در میزان راندمان هیترها نقش بسیار زیادی دارد و باعث کاهش هزینه ها نیز می شود. هیترهای گلخانه کاملا در داخل محیط گلخانه قرار می گیرند و تنها بخشی از آن ها که در خارج از گلخانه است قسمت اگزوز می باشد که تنها راه هدر رفتن انرژی فقط از این طریق میسر است؛ لذا حتما بررسی کردن اگزوز این دستگاه ها را هنگام خرید در نظر داشته باشید. اگر مقدار خروج دما از طریق اگزوز بیشتر از 100 تا 120 درجه ی سانتیگراد باشد عملکرد دستگاه و راندمان آن پایین می آید.

بهترین و کارآمدترین هیتر گلخانه می تواند آن دستگاهی باشد که هوادهی فوق العاده ای دارد. اگر هوادهی دستگاه زیاد از حد استاندارد و تعریف شده باشد می تواند میزان مصرف انرژی را تا چندین برابر بالا ببرد و از طرفی اگر میزان هوادهی پایینتر از میزان نرمال باشد موجب احتراق در فضای گلخانه می شود. شما عزیزان می توانید برای خرید، استعلام قیمت و کسب اطلاعات تخصصی درباره هیتر مناسب گلخانه، مرغداری، دامداری و ... با کارشناسان نیکاسان تماس بگیرید.

نکات مهم برای انتخاب بهترین هیتر برای گلخانه

جنس بدنه از مهمترین فاکتورهای انتخاب بهترین هیتر گلخانه ای

علاوه بر میزان هوادهی و راندمان هیترهای گلخانه ای جنس بدنه ی کوره این دستگاه ها نیز بسیار اهمیت داشته که تاثیر مستقیم بر میزان دوام این محصولات دارد. شاید به خرید یک هیتر ارزان راضی شوید اما بدانید بهتر است یک بار هزینه ی بالایی پرداخت کنید و یک عمر از نگرانی خلاص شوید زیرا در ساخت بدنه ی کوره هیترهای ارزان قیمت از مواد بسیار بی کیفیت استفاده می شود که سرانجام آن ها سوراخ شدن هیتر است و عواقب واقعا جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت. هیترهایی با جنس کوره استیل در مقابل گرمای شدید بسیار مقاوم هستند و تحت هیچ شرایطی امکان پوسیده شدن در آن ها وجود ندارد و مسلما قیمت هیتر در این موارد بسیار بالاست. جنس بدنه ی خارجی این دستگاه ها به اندازه جنس بدنه کوره مهم است. محیط گلخانه همیشه مرطوب است و اگر جنس هیتر بد باشد در دراز مدت حتما زنگ می زند و پوسیده می شود لذا حتما باید از موادی که در برابر زنگ مقاوم هستند استفاده کرد. موادی همچون آلومینیوم و ورق های گالوانیزه که سبک نیز هستند.

نوشتن دیدگاه
ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن