0سبد خرید
بهترین نوع بخاری گلخانه


اگر صاحب یک گلخانه هستید، فرقی نمی‌کند که مساحت گلخانه ی شما بزرگ باشد یا کوچک، شما باید تجهیزات مورد نیاز آن را تامین کنید. در واقع، گلخانه ی شما با هر مساحت و ابعادی که باشد، برای گرم نگه داشتن آن و حفاظت از گیاهان، به یک بخاری نیاز پیدا خواهد کرد. بخاری هایی که می توان برای گرمایش گلخانه ها از آن استفاده کرد، دارای تنوع بسیاری هستند. هر کدام از این بخاری ها دارای ویژگی ها و کاربرد های منحصر به فرد خود هستند. در این مطلب از سایت نیکاسان به شما کمک می کنیم تا بهترین نوع بخاری گلخانه را با توجه به ویژگی های مورد نظر خود را خرید کنید.

انتخاب بهترین نوع بخاری گلخانه

انتخاب بهترین نوع بخاری گلخانه

در هنگام خرید هیتر برای گلخانه خود، موارد مهمی هست که باید آنها را لحاظ کنید و به آنها اهمیت دهید. مواردی مانند: اعتبار سازنده بخاری گلخانه، سطح سازه گلخانه، دمای گرم مورد نیاز گلخانه و حداقل دمای سالیانه در فصل سرما، قابلیت جابجایی راحت با استفاده از چرخ، استفاده از جوش استاندارد و مهندسی در اتصال قطعات، طراحی دقیق و مهندسی کوره و کوئل ها، مصرف بهینه سوخت با طراحی به روز کوره، درجه حرارت خروجی اگزوز کم (بین 90 تا 110 درجه)، طول کوره استاندارد و استفاده از پوشش های دو جداره و هوابند گالوانیزه یا استیل.

انواع بخاری گلخانه از نظر کوره

بخاری های گلخانه از نظر جنس کوره متفاوت هستند. انواع این بخاری ها از نظر کوره عبارتند از: بخاری آهنی گلخانه ای، هیتر آهنی - استیل گلخانه ای و بخاری تمام استیل گلخانه ای.

انواع بخاری گلخانه از نظر دمنده

بخاری های مخصوص گلخانه از نوع دمنده عبارتند از: بلوئر و فن اکسیال.

انواع بخاری گلخانه از نظر نوع سوخت

بخاری ها گلخانه از لحاظ سوخت بسیار متنوعند و شما می توانید با توجه به نیاز خود، بخاری با سوخت مد نظر را انتخاب و ار سایت نیکاسان اقدام به خرید کنید. انواع بخاری های گلخانه از نظر نوع سوخت عبارتند از: بخاری گلخانه ای با مشعل گاز سوز یا گازی، بخاری گلخانه ای با مشعل گازوئیلی و بخاری گلخانه دوگانه سوز ترکیبی از گاز و گازوئیل (در اثر قطع شدن گاز، سیستم با سوخت گازوئیلی جایگزین شده و شروع به کار می کند.)
نیکاسان به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی ایران توانسته است، بهترین برندهای بخاری گلخانه را به مجموعه محصولات گرمایشی خود بیفزاید؛ برندهایی مانند انرژی، کولاک گستر یزد، نیک گستر، مهیاسان، البرز، مشهد و آذر تهیه. برندهایی که سالیان سال بهترین خدمات را به مشتری های خود ارائه می دهند و نیکاسان به مشتری ها کمک می کند تا به راحتی به این محصولات دسترسی پیدا کنند.
تمامی بخاری هایی که در سایت نیکاسان موجود است دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش مداوم هستند؛ به همین علت شما می توانید به راحتی اعتماد کرده و خرید خود را انجام دهید. برای کسب اطلاعات در خصوص موجودی، قیمت، نحوه ارسال بهترین نوع بخاری گلخانه و همچنین برای دریافت مشاوره از کارشناسان متخصص نیکاسان با ما تماس بگیرید.

ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن