0سبد خرید
نحوه ساخت جت هیتر گازی

جت هیتر یک جت حرارت دهنده با بدنه‌ای مستحکم است که در آن یک موتور با توان 1 اسب بخار نصب شده است. اجزای تشکیل دهنده این هیتر شامل یک فن، یک مبدل حرارتی و یک محفظه احتراق تمام استیل است. دستگاه جت هیتر هم می‌تواند با اتصال به کانال و هم بدون آن انجام وظیفه کند. در این جت ها یک فن محوری برای افزایش دبی ورودی هوا تعبیه شده است تا جریان هوای گرم تسریع یابد؛ امری که می‌تواند سالن های بزرگ را خیلی سریع گرم کند. این دستگاه ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که امکان دسترسی به تمام تجهیزات آن اعم از تابلو برق، مشعل و غیره فراهم است. تولیدکنندگان تأسیسات گرمایشی برای راحتی کار از واحد کنترل مشعل (BCU) استفاده کرده‌اند. این دستگاه قادر است در مواقع خطا به صورت خودکار به کار خود ادامه دهد.

قطعات دستگاه هیتر جت گازی

این دستگاه از قطعاتی چون مخزن گازوئیل، دودکش، فن، ترموستات، کلاهک، کلید اتومات، شستی استپ اضطراری، چراغ سیگنال، کلید فن دستی، سیستم کنترلی هیتر، چراغها و علایم هشداری روی نمایشگر برد کنترل دیجیتال و اتصالات برق ساخته شده است. هر کدام از این قطعات وظیفه مختص به خود را بر عهده داشته و باید به خوبی از آنها نگهداری شود. شما عزیزان می توانید برای تهیه و اطلاع از قیمت جت هیتر گازسوز به فروشگاه اینترنتی نیکاسان مراجعه نمایید.

مراحل ساخت دستگاه هیتر جت گازی

دستگاه های هیتر در کارخانجات تولیدی دستگاه های حرارتی زیر نظر کارشناسان متخصص تولید می‌شوند. هر کدام از قطعات این دستگاه ها از قبل در کارخانه های مختلف تولید شده و برای تولید هیتر به شرکت های مربوطه ارسال می‌شوند. متخصصین امر نیز آنها را با تجهیزات و ابزارهای مدرن به یکدیگر متصل کرده و روانه بازار می‌کنند. سر هم کردن قطعات معمولا به صورت دستی انجام می‌گیرد. متخصصین امر در قسمت های مختلف حضور دارند و به نوبت قطعات مربوطه را به یکدیگر وصل می‌کنند. در پایان نیز کارشناسان برای بررسی میزان امنیت و صحت نصب قطعات آنها را به بخش کنترل کیفی ارسال می‌کنند. در صورت استاندارد بودن قطعات و صحت نصب قطعات، دستگاه ها آماده بسته بندی برای ورود به بازار می‌شوند. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت انواع جت هیتر، کولر پلیمری ،کوره هوای گرم و دیگر محصولات با کیفیت نیرو تهویه البرز با کارشناسان فروش نیکاسان تماس بگیرید.

مراحل ساخت دستگاه هیتر جت گازی

شرح عملکرد دستگاه هیتر جت گازی

زمانی که جت هیتر روشن می‌شود، چراغ نمایشگر روی برد در حالت عادی قرار خواهد داشت (چراغ سمت چپ پاور). به گونه‌ای که نمایشگر روشن شده و حرف L بزرگ بر روی آن به نمایش در خواهد آمد.
سپس حدود 1 الی 3 ثانیه طول می‌کشد تا دستگاه لود شود؛ پس از آن چراغ کوچکی در گوشه صفحه نمایش به حالت چشمک زن در خواهد آمد.
در حالت ترموستات، چراغ TSTAT روشن و دستگاه را استارت می‌زند. البته، در صورت عدم استفاده از ترموستات می‌توانید پایه های مربوطه را از طریق سیم به یکدیگر متصل کرده تا دستگاه به صورت مداوم کار کند.

خاموش کردن دستگاه هیتر جت گازی

در صورت استفاده از ترموستات محیطی، فرایند قطع و وصل دستگاه به صورت خودکار بوده و با توجه به میزان دمای محیط انجام می‌شود. البته، اگر قصد روشن ماندن دستگاه به صورت مداوم را دارید، می‌توانید آن را از حالت خودکار خارج کنید.
برای خاموش کردن دستگاه باید کلید سه حالته روی درب تابلو برق را روی حالت خاموش قرار دهید.

نوشتن دیدگاه
ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن