0سبد خرید
معایب جت هیتر

جت هیتر یک وسیله گرمایشی حرفه‌ای بوده و معمولا در کارخانجات، سالن های مرغداری، گلخانه ها و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند. این هیترها مجهز به چند موتور پرقدرت هستند که گرما را با شدت زیادی به محیط ساطع می‌کنند. این محصولات کارکرد منحصر به فردی دارند؛ به گونه‌ای که گرما از طریق احتراق سوخت در درون کوره دستگاه ایجاد شده و توسط یک فن پرقدرت به بیرون هدایت یا پمپاژ می‌شود. سوخت مصرفی این هیترها بسته به نوع کاربری در انواع جت هیتر برقی، جت هیتر بنزینی، جت هیتر گازی، جت هیتر گازوئیلی، جت هیتر نفتی و جت هیتر دوگانه سوز، دسته بندی می‌شود. اما فراموش نکنید که هر دستگاهی دارای مزایا و معایبی بوده و قبل از خرید حتما باید به آنها توجه کرد. در ادامه به مهمترین مزایا و معایب این دستگاه ها اشاره می‌کنیم.

عیوب جت هیتر

هیترهای جتی معایب خاصی ندارند و در بسیاری از سالن های بزرگ تولید گرما می‌کنند. تنها عیبی که این دستگاه ها دارند مربوط به نمونه های گازی، گازوئیلی و دوگانه سوز در مرغداری ها می‌شود. اکثریت پرندگان برای رشد و بقا نیاز به اکسیژن زیادی دارند. این نیاز در مواقعی به 4 الی 5 برابر انسان نیز می‌رسد. از آن جایی که جت هیترها اقدام به تولید بیش از حد دی اکسید کربن می‌کنند، مقدار اکسیژن موجود در مرغداری ها به حداقل رسیده و همین امر مانع رشد و تنفس پرندگان خواهد شد. البته این امر با نصب سیستم های تهویه قابل رفع است. بهترین مکان برای نصب سیستم های تهویه در دیوارهای روبرویی جت هیترها می‌باشد. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت انواع جت هیتر، کولر پلیمری ،کوره هوای گرم و دیگر محصولات با کیفیت نیرو تهویه البرز با کارشناسان فروش نیکاسان تماس بگیرید.

عیوب جت هیتر

مزایای جت هیتر

جت هیترها از مزایای بی نظیری برخوردارند. این مزایا عبارتند از:

  • داشتن قیمت کمتر در کنار بازدهی بالا
  • مصرف بهینه انرژی؛ به طوری که تا بیش از 50 درصد کمتر سوخت مصرف می‌کنند.
  • راندمان کاری بالا به دلیل مدرن بودن قطعات
  • طول عمر بالا به خاطر استهلاک پایین
  • نوع برقی آن هیچگونه آسیبی به محیط زیست وارد نکرده و تنها هوای پاک را به محیط ساطع می‌کند.
  • آسان کردن کار تهویه به دلیل ایجاد گردش هوا در داخل دستگاه
  • گرم کردن سریع سالن به خاطر انتقال حرارت به شکل مستقیم
  • عدم اشغال فضای زیاد و قابل جابجا بودن

جت هیترها را می‌توان از فروشگاه های صنعتی تهیه کرد. البته توجه داشته باشید که نمونه های باکیفیت و اورجینال آن را تهیه کنید. برخی از شرکت های اقدام به تولید دستگاه های بدون برند تحت عنوان "NO NAME" می‌کنند که خرید آنها هرگز توصیه نمی‌شود. قیمت جت هیتر بستگی به اندازه، قدرت موتور، مدت زمان گارانتی و شرکت سازنده آن دارد. متاسفانه به دلیل نوسانات شدید در بازار نمی‌توان قیمت دقیقی برای آنها تعیین کرد. از این رو، با مراجعه به بخش فروش سایت نیکاسان و ارتباط با واحد پشتیبانی، از آخرین قیمت ها مطلع شوید. واحد پشتیبانی نیکاسان شما را در خرید یک جت هیتر خوب کمک کرده و بسته به نوع کاربری شما یک دستگاه ایده آل را معرفی می‌کنند. به یاد داشته باشید که حتما از ایمنی محل قرارگیری آن مطمئن باشید تا خطری سالن و متعلقات آن را تهدید نکند. 

نوشتن دیدگاه
ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن