0سبد خرید
بخاری گازی مسجد

گرم کردن فضای مسجدها در روزهای سرد سال یکی از عوامل مهم است که برای رفاه عبادت کنندگان باید به آن توجه کرد. برای گرم کردن این محیط می توان از انواع بخاری های بزرگ استفاده کرد؛ اما قبل از خرید باید برخی شرایط مانند خصوصیات ساختمان مسجد، متراژ، شرایط آب و هوایی منطقه، تعداد پنجره های مسجد و... را در نظر گرفت تا بتوان انتخابی بهتر داشت.
نقشه اکثر مسجدها شبیه به هم است و همه آن ها شامل سالن های بزرگ هستند که سقف بلندی دارند. مسجد مکانی برای عبادت است که مسلمانان برای برگزاری نماز و مراسم های مذهبی در آن جمع می شوند از این رو باید برای گرم کردن آن، در فصل های سرد از بخاری های مناسب استفاده کرد.
بخاری هایی که برای مسجد مورد استفاده قرار می گیرند دارای انواع گوناگونی هستند، که با توجه به دسترسی به سوخت، محل قرار گیری مسجد و... می توان بهترین مدل را انتخاب کرد. یکی از بهترین گزینه ها برای گرم نگهداشتن مسجدها، بخاری گازی است. این مدل بخاری ها خود انواع گوناگونی دارند و به دلیل تنوع بالا ممکن است هنگام انتخاب دچار تردید شوید. یکی از معیارهای خرید بخاری گازی برای مسجد، کم مصرف بودن آن است زیرا با کم مصرف بودن هزینه های گرمایشی نیز کاهش پیدا می کنند.
طراحی بخاری های گازی با توجه به شرکت تولید کننده آن ها متفاوت است. اکثر این تولیدی ها تلاش می کنند محصولی با کیفیت را به بازار ارائه کنند؛ از این رو بیشتر آن ها دارای فن تخلیه و سنسور دود هستند. این سنسورها بسیار کارآمد هستند و می توانند خطرات احتمالی را کاهش دهند، کارکرد این سنسورها به گونه ای است که در صورت هرگونه نشتی گاز و یا وجود دود، به صورت اتوماتیک بخاری خاموش می شود. در واقع تمامی این بخاری ها طبق استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید می شوند. بخاری های گازی که برای مسجد انتخاب می شوند، باید راندمان 80 درصدی داشته باشند و بتوانند فضای مسجد را کامل گرم کنند.

بخاری گازی مسجد

بخاری گازی برای مساجد

بخاری گازی برای مساجدی که دسترسی به گاز دارند بسیار مناسب هستند و می توانند با مصرف کمی فضا را گرم کنند. اگر برای مساجد از بخاری گازی استفاده شود، باید به نحوه نصب و قرار گیری دودکش آن دقت شود. برای نصب دودکش بخاری های گازی باید فاصله ایمنی را رعایت کنید و در مسیر آن هیچ مواد قابل اشتعالی قرار ندهید، زیرا عدم رعایت این نکات برای نصب، امکان ایجاد آتش سوزی را افزایش می دهد. طراحی بخاری گازی به صورتی است که هیچگونه گاز و آلاینده خطرناکی را به بیرون منتشر نمی کند، به همین دلیل طرفداران زیادی دارد.
همانطور که در بالا گفته شد بخاری های گازی که برای مساجد مناسب هستند، در انواع گوناگونی تولید می شوند که با در نظر گرفتن برخی شرایط مانند آب و هوای منطقه، متراژ مسجد، ارتفاع سقف و... می توان بهترین مدل را انتخاب کرد. اغلب این بخاری ها دارای ظاهری زیبا هستند و می توانند تا حد زیادی سبب گرمایش فضا شوند. کارایی بیشتر بخاری گازی ها بالا است. اگر از بخاری گازی فن دار استفاده کنید بهتر است، زیرا فن، هوای گرم را با زاویه های متفاوت به بیرون پرتاب می کند و اجازه نمی دهد بدنه بخاری خیلی گرم شود. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت و مشخصات انواع بخاری کارگاهی با کارشناسان نیکاسان تماس بگیرید.

بخاری گازی برای مسجد

نیکاسان عرضه بخاری گازی برای مسجد

نیکاسان یک مجموعه است که در زمینه فروش وسایل گرمایی و سرمایی فعالیت می کند. این مجموعه نزدیک به 20 سال است که بهترین محصولات گرمایشی و سرمایشی را با بهترین کیفیت ها در اختیار مشتری ها قرار می دهد، در سال های اخیر نیکاسان فروشگاه آنلاین خود را نیز برای رفاه مشتری ها راه اندازی کرد. برای خرید بخاری گازی که مناسب مسجد باشد، می توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری به فروشگاه نیکاسان مراجعه کنید و بهترین برندها را با تضمین این مجموعه خریداری کنید.
این مجموعه برای رضایتمندی بیشتر مشتری های خود، کارشناس فروش دارد که در صورت نیاز مشتری، مشاوره کامل می دهد و آن ها را برای خریدی بهتر راهنمایی می کند. نیکاسان برای احترام به مصرف کنندگان و جلب رضایت آن ها بهترین بخاری های گازی را با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتری ها قرار می دهد.
در این فروشگاه انواع بخاری گازی برای مسجد عرضه می شود، که برای اطلاع از مشخصات این بخاری ها می توان به دو صورت حضوری و غیر حضوری مراجعه کرد و قیمت به روز آن ها را نیز جویا شد. این مجموعه در کل در تلاش است که با کیفیت ترین محصولات را با بهترین خدمات به مشتری های خود عرضه کند، بخاری گازی مسجد نیز یکی از محصولات موجود در این فروشگاه است و در انواع مدل، سایز، برند و... در اختیار مشتری ها قرار می گیرد.

نوشتن دیدگاه
ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن