0سبد خرید
راهنمای خرید بخاری صنعتی

بخاری صنعتی از جمله تجهیزات کاربردی در مکان های بزرگ است؛ مکان هایی مثل کارگاه های صنعتی، گلخانه، مرغداری یا سالن های بزرگ. شما که این مقاله را می خوانید حتما قصد خرید یک بخاری کارگاهی صنعتی برای محل کارتان هستید. با این مقاله از نیکاسان همراه باشید تا بهترین گزینه را حین خرید بخاری مورد نیاز انتخاب کنید.

نکات مهم در خرید بخاری صنعتی

همانطور که می دانید بخاری های صنعتی انواع متفاوتی دارند و بر اساس نیاز محیط و کارکنان طراحی و تولید می شوند. به همین دلیل باید محیط مد نظر خود را به طور کامل بررسی کنید و مناسب ترین بخاری را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که اندازه بخاری و توانایی مبدل آن در گرم کردن محیط بسیار اهمیت دارد. اگر این مبدل متناسب با نیاز شما نباشد، ممکن است در روزهای سرد سال به مشکل بر بخورید. حتی انتخاب یک محصول که ویژگی های آن از نیاز شما فراتر باشد، احتمال دارد که محیط را بیش از اندازه گرم کند و سلامتی کارکنان را به خطر بیندازد. با این توصیف، اندازه و کارکرد مبدل حرارتی بسیار مورد توجه قرار می گیرد. مسئله بعدی در مورد سیستم تهویه این بخاری است. بخاری های صنعتی در انواع بدون دودکش، تابشی، گازوئیلی یا گازی در بازار وجود دارند. اگر محیط کاری شما به گونه ایست که امکان ایجاد هواکش به همراه دودکش وجود دارد، از بخاری های گازوئیلی یا گازی استفاده کنید تا با اطمینان خاطر آلاینده های تولید شده به بیرون از فضا هدایت شوند. در غیر اینصورت بخاری های بدون دودکش در اینجا به کمک شما می آیند. سوخت این بخاری متفاوت است و آلاینده بسیار اندکی تولید می کند و در نهایت این مقدار ناچیز توسط سیستم تصفیه هوا، از بین می روند.

نکات مهم در خرید بخاری صنعتی

مشاور خرید بخاری صنعتی

علاوه بر نکاتی که پیشتر گفته شد، توانایی انتقال هوای تهویه شده توسط فن سانتریفیوژ (دمنده) بسیار اهمیت دارد. همانطور که می دانید حرارت تولید با کمک این فن به محیط منتقل می شود. هر چه این سیستم قوی تر عمل کند، امکان هدایت گرما به تمامی نقاط محل کار بیشتر می شود. در کنار این سیستم، فعالیت ترموستات و کنترل دما مورد بحث قرار می گیرد. سرعت عمل بالای ترموستات باعث می شود که دما از حد استاندارد فراتر نرود. ایجاد تعادل در دمای محیط موجب می شود که از آسیب رسیدن به دستگاه و البته سلامتی کارکنان جلوگیری می شود.

تگر قصد خرید بخاری صنهتی را دارید، پیشنهاد ما به شما خرید بخاری صنعتی انرژی است. این بخاری که با به روز ترین تجهیرات و تکنولوژی جهان تولید شده، بهترین گزینه برای گرمایش محیط کارگاهی شماست.
نیکاسان، عرضه کننده انواع محصولات گرمایشی و سرمایشی در بازار است. این فروشگاه از به روز ترین امکانات برخوردار است و با چند کلیک، در سریع ترین زمان محصول مورد نیاز خود را جستجو کنید. نیکسان با احترام به نیاز مشتری مرغوب ترین و مقرون به صرفه ترین محصولات را به مشتریان ارائه می دهد. نیکاسان با شعار امنیت و اطمینان خدمت رسان مخاطبان وفادار است. برای سفارش بخاری صنعتی و محصولات مشابه با نیکاسان همراه باشید و یک خرید ساده و راحت را با ما تجربه کنید.

ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن