0سبد خرید

الکترواستیل

تماس بگیرید کولر آبی 8000 الکترواستیل
تماس بگیرید کولر ابی الکترواستیل 3500
تماس بگیرید کولر آبی الکترواستیل 6400
تماس بگیرید کولر آبی الکترواستیل 7500
تماس بگیرید کولر آبی الکترواستیل 5500

محصولاتی که توسط شرکت الکترواستیل و با همین نام تجاری، تولید و به بازار عرضه شده اند شامل انواع وسایل برودتی می باشند که طی بیش از 45 سال توانسته اند امتیاز بالایی را در میان دیگر رقبای داخلی و خارجی کسب کند. شرکت الکترو استیل با در دست داشتن فضایی به اندازه دو هکتار به تولد انبوه انواع وسایل برودتی مورد نیاز خانوارها و مشاغل پرداخته است.
نیروی حرفه ای و مشغول به کار در شرکت الکترو استیل امروزه به بیش از 3000 نفر رسیده است و این حاکی از فعالیت حرفه ای، تولید و عرضه بی وقفه این شرکت است.
توانایی بالای این شرکت در ارائه محصولات به میزان تولید سالانه 30000 یخچال های صنعتی و سردخانه ای و 500000 عدد یخچال و فریزر های خانگی رسیده است.

محصولات الکترو استیل

محصولات برودتی که توسط شرکت الکترواستیل تولید می شود شامل یخچال های صنعتی، یخچال های سردخانه ای و یخچال های مورد استفاده در منازل می باشد.
هر نوعی از موارد بالا دارای مدل های متنوعی می باشند که با توجه به آپشن ها و تجهیزات به کار رفته شده در آن ها نامگذاری می شوند.
یخچال فریزر های دوقلو، یخچال های بالا و پایینی ، فریزر های کوچک و بزرگ از جمله محصولات این شرکت می باشد. برای اطلاع دقیق از محصولات و مدل های الکترواستیل می توان به آدرس اینترنتی این شرکت مراجعه و با بررسی کاتالوگ های مربوطه مدل مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
فروشگاه ها و سایت های اینترنتی معتبر نیز به فروش و معرفی انواع یخچال و فریزر های الکترواستیل اقدام نموده اند.

لیست قیمت محصولات الکترواستیل

قیمت محصولات الکترو استیل

برای استعلام قیمت یخچال و فریزر های الکترو استیل می توان به فروشگاه های اینترنتی آنلاین مراجعه کرد. عوامل متعددی در قیمت گذاری محصولات الکترو استیل دخیل می باشند.
یخچال فریزر های ساید بای ساید به نسبت انواع معمولی دارای قیمت بالاتری می باشند.
داشتن یخساز های اتومات از آپشن های بالابرنده قیمت محسوب می شوند. طراحی و ساخت برخی از مدل ها باعث بالا رفتن قیمت آن ها به نسبت سایر مدل ها خواهد بود.
طراحی داخلی و گنجایش یک وسیله برودتی باید قبل از خرید مورد توجه قرار گیرد. با پیشرفت تکنولوژی و بهره گیری از فناوری روز دنیا توسط شرکت الکترواستیل، یخچال های نسل برتر دارای صفحات نمایش هوشمند لمسی علاوه بر زیبا و به روز تر بودن این محصولات در جهت رفاه حال مشتریان و ارائه خدمات نوین به آن ها گامی بزرگ محسوب می شوند.

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن