0سبد خرید

آزمون کار

شرکت آزمون کار یکی از بزرگترین شرکت های داخلی در ساخت انواع آبگرمکن های گازی و برقی می باشد. این شرکت فعالیت خود را از سال 1357 شروع و در حال حاضر نیز به عنوان یکی از بهترین برند های موجود در بازار ایران محسوب می شود که علاوه بر تامین بخش بزرگی از آبگرمکن های مورد نیاز در داخل کشور به صادرات این محصولات به خارج از کشور نیز اقدام کرده است.
آبگرمکن های آزمون کار با هدف بهینه کردن انرژی با داشتن استاندارد های لازم و رعایت قوانین بین المللی و ملی توانسته است علاوه بر مصارف داخلی به صادرات موفق این محصولات به 12 کشور دیگر بپردازد.

بهترین محصولات آزمون کار

بهترین این محصولات را می توان شامل موارد زیر دانست

  • آبگرمکن ایستاده
  • آبگرمکن گازی
  • آبگرمکن دیواری

محصولات و خدمات ارائه شده توسط تیم فنی آزمون کار درجهت تکمیل و بهبود خدمات پس از فروش، رعایت استانداردهای ملی و بین المللی، کاهش آسیب به محیط زیست، بهینه سازی مصرف انرژی، کاهش سایز و ابعاد توانسته است به مراتب بالایی از تکنولوژی برسند.

قیمت محصولات آزمون کار

محصولات آزمون کار از گذشته تا به امروز دارای پیشرفت زیادی در زمینه تکنولوژی عملکرد و هم چنین به لحاظ فیزیکی بوده اند. با پیشرفته شدن تکنولوژی و اتوماتیک شدن نسل جدید آبگرمکن های آزمون کار قیمت این محصولات نیز بیشتر شده است. البته مولفه های اصلی در تعیین قیمت آبگرمکن های آزمون کار توسط قطعات به کار رفته در آن ها، تکنولوژی و ابعاد آن تعیین می شود.

قیمت محصولات آزمون کار

محصولات گرمایشی آزمون کار مجهز به ترموستات های پیشرفته می باشند. مخزن های آن ها از جنس ورق های گالوانیزه تعبیه شده است که بهترین گزینه برای این مورد می باشد. برای جلوگیری از اتصالات برقی درون آب محصولات آزمون کار دارای ایمنی دوبل می باشند.
آبگرمکن های آزمون کار در دو حالت دیواری و ایستاده مورد استفاده قرار می گیرند. در خرید این محصولات باید به ظرفیت آن ها توجه شود. شکل ظاهری و مدل های متفاوت محصولات آزمون کار می تواند طبق سلیقه و نیاز مشتری انتخاب شود.
در خرید محصولات آزمون کار باید قبل از خرید به ویژگی هایی هم چون مدل، شرکت سازنده، ظرفیت، توان حرارتی، محل نصب، شکل و ظاهرف مدت گارانتی، ارتفاع، قطر و در نهایت قیمت توجه نمود.
آبگرمکن های تولیدی آزمون کار قابل استفاده در کافه ها و کافیشاپ ها، آرایشگاه ها، سوپرمارکت ها، فروشگاه ها، منازل مسکونی، محیط های اداری و شرکتی، سرویس های بهداشتی، آشپزخانه و ... می باشند.

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن