0سبد خرید

برفاب

تماس بگیرید کولر آبی پرتابل مدل BF5-O-برفاب
تماس بگیرید کولر آبی پرتابل مدل BF3-T-برفاب
تماس بگیرید کولر آبی پرتابل مدل BF3-Z-برفاب
تماس بگیرید کولر آبی مدل BF5-CP-برفاب
تماس بگیرید کولر آبی مدل BF7-CP-برفاب
تماس بگیرید کولر آبی دریچه بالا 3500 برفاب

در گرمای تابستان کولرها نقش اساسی در ایجاد آرامش و رفاه افراد ایفا می کنند. قطعا هرکس یک خاطره تلخ از روزهای گرم تابستان و خراب شدن کولر وسط ظهر تابستان دارد. اینجور مواقع کیفیت است که اهمیت خود را نشان می دهد. انتخاب برندی معتبر می تواند کیفیت را تضمین کرده و آسودگی خاطر را در گرمای تابستان برای شما فراهم کند. 

برفاب

کارخانه برفاب

برفاب مجموعه ای است که با بالای 30 سال سابقه ابتدا در سال 1369 اولین محصولات خود در زمینه کولر آبی را تولید کرد و در طی زمان به دلیل استقبال فراوان خریداران از کیفیت محصولات تولیدی این برند تصمیم به توسعه کار خود گرفت و دیگر محصولات را نیز در سبد محصولات خود اضافه کرد. هم اکنون کارخانه برفاب به تولید محصولاتی همچون کولر آبی، آبگرمكن‌های گاز‌سوز و برقی، بخاری برقی، يخچال و فريزر، فریزر صندوقی، ماشين لباس‌شويی دوقلو و اجاق گاز رومیزی پرداخته است. فضای سالن های کارخانه برفاب نزدیک به 80 هزار متر مربع است. این کارخانه در چهارمحال و بختیاری واقع شده که با بیش از 1000 نیروی کار مستقیم در سال گذشته جزو یکی از بزرگ ترین صادرکنندگان ایرانی قرار گرفت. 

قیمت محصولات برفاب

عوامل متعددی می تواند بر قیمت محصولات برفات تاثیر بگذارد. این محصولات در کیفیت بسیار بالایی تولید می شوند. برای سازندگان محصولات برفاب کیفیت اهمیت ویژه ای دارد بنابراین متریال اولیه و رعایت استاندارهای کلی از اصل های پایه ای مجموعه برفاب است. نوسانات ارزی، تورم های فعلی موجود در کشور، هزینه های حمل و نقل و ... جزو دسته مواردی هستند که بر قیمت متریال اولیه و در نهایت بر قیمت نهایی محصولات تاثیرگذارند. با این تفاسیر تغییرات قیمت در محصولات بدیهی است اما برای مجموعه برفاب کیفیت همیشه پابرجاست. برای اطلاع از قیمت ها می توانید به سایت های فروش همچون نیکاسان مراجعه کنید. 

قیمت محصولات برفاب

نمایندگی برفاب

شرکت ها و سایت های مختلفی اقدام به فروش محصولات برفاب گرفته اند اما انتخاب یک برند معتبر برای خرید حائز اهمیت است. یکی از نمایندگان رسمی شرکت برفاب نیکاسان است. شما می توان با مراجعه به سایت نیکاسان انواع محصولات این برند را مشاهده کرده و از مشاوران آن ها کمک بگیرید. قیمت محصولات برفاب در سایت نیکاسان بدون تغییری اعمال می شود و در صورت هرگونه تغییری قیمت ها در نیکاسان بروز می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از کارشناسان نیکاسان مشاوره رایگان دریافت کنید. 

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن