0سبد خرید

گروه صنعتی الوند

تماس بگیرید اگزاست فن 140 الوند_6پر
تماس بگیرید اگزاست فن 140 الوند_5پر steel
تماس بگیرید اگزاست فن 140 الوند_5پر
تماس بگیرید اگزاست فن 140 الوند_3پر
تماس بگیرید فن سیرکوله الوند سایز 60
تماس بگیرید فن سیرکوله الوند سایز 50
تماس بگیرید فن سیرکوله الوند سایز 40

این مجموعه در سال 1363 با نام الوند تراش و اخذ پروانه از وزارت صنایع سنگین با هدف ساخت صنایع نساجی، دستگاه متراژ و معاینه پارچه تاسیس و آغاز به کار کرد. بعد از گذشت چند سال این مجموعه در سال 1368 با نام الوند هیتر شروع به تولید هیتر کابینتی در ظرفیت های مختلف کرد. این تغییر مورد استقبال بسیاری به ویژه صاحبان صنایع مرغداری و گلخانه ای قرار گرفت. صنایع الوند با صدور تولیدات خود به کشورهای همسایه و با راه اندازی کارخانه های خوراک دام و طیور به موفقیت های بسیاری دست پیدا کرد. 

گروه صنعتی الوند

محصولات گروه صنعتی الوند

در سال 1395 با پیشرفت تکنولوژی و احداث کارخانه جدیدی به وسعت 8000 مترمربع این برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود شروع به تولید محصولات مرتبط با تهویه و گرمایش انواع سالن اعم از گلخانه، دامداری، صنعتی و… کرد. ظرفیت تولید محصولات الوند هم اکنون سه برابر قبل افزایش پیدا کرده است. از همین روی محصولات الوند با ارتقا بخش تولیدی خود هم اکنون واحد تحقیق و توسعه و آزمایشگاه ھای کنترل کیفیت را نیز به روز کرده است. الوند از آنجایی که بازخورد فوق العاده ای از سمت مشتریان دریافت کرد مصمم شد تا روزانه کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش را ارتقا دهد. محصولات الوند شامل هیتر صنعتی و گرمایشی، هواکش های صنعتی، فن سیرکوله و ... است. 

محصولات الوند

قیمت محصولات گروه صنعتی الوند

40 سال فعالیت در زمینه تولید انواع محصولات گرمایش و سرمایش مخصوص تهویه هوای گلخانه ها، سالن های ورزشی، دامداری‌ها، رستوران‌ها و ... توانسته اعتباری چشمگیر به دست آورد. از افتخارات این برند تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت و قیمت هایی مناسب است. گروه صنعتی الوند تمام محصولات خود را به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش تخصصی عرضه می کند. همین امر باعث شده تا این برند یک سر و گردن نسبت به دیگر برندها برتری پیدا کند. قیمت محصولات الوند را می توانید در سایت این مجموعه مشاهده کنید. البته راه آسان دیگری نیز وجود دارد. شما می توانید از طریق سایت نیکاسان انواع محصولات تولیدی گروه صنعتی الوند را مشاهده و به قیمت کارخانه خریداری  کنید. 

قیمت محصولات الوند در نیکاسان

شما می توانید انواع محصولات تولید شده توسط الوند را از طریق سایت نیکاسان خریداری کنید. از فواید خرید از نیکاسان سادگی در خرید، کیفیت بالا و خرید به قیمت کارخانه و همچنین امکان دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید است. تنها کافی است برای دریافت اطلاعات مورد نیاز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و با مشاوران نیکاسان در ارتباط باشید.  

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن