0سبد خرید

گروه صنعتی آسا پیشرو

تماس بگیرید فن سیرکوله آساپیشرو سایز 60
تماس بگیرید فن سیرکوله آساپیشرو سایز 50
تماس بگیرید فن سیرکوله آساپیشرو سایز 40
تماس بگیرید فن سیرکوله آساپیشرو سایز 35
تماس بگیرید فن 80_SP آسا پیشرو
تماس بگیرید فن 70_SP آسا پیشرو
تماس بگیرید فن SP-60 آسا پیشرو
تماس بگیرید فن اگزاست آسا پیشرو ( گلخانه ای )

از اهداف اصلی شرکت آسا پیشرو ارائه محصولاتی با بهترین کیفیت است. این شرکت از سال 1398 در منطقه صفادشت تهران فعالیت خود را در زمینه تولید انواع تجهیزات گلخانه و مرغداری آغاز کرد.  از امتیازات مثبت این مجموعه تیمی جوان و خلاق در حوزه تولید، طراحی، فروش و بازاریابی است. به غیر از ارائه بهترین کیفیت هدف دیگر از راه اندازی این مجموعه سهولت خرید انواع تجهیزات در مرکز کشور است. 

محصولات آسا پیشرو

 آسا پیشرو در ابتدای شروع کار خود با اینکه تازه نفس بود اما به دلیل دارا بودن نیروی متخصص توانست با سرعت قابل توجهی بخش عمده ای از بازار را از آن خود کند. به دلیل بالا بودن کیفیت محصولات این شرکت می توانید این محصولات را در اکثر مرغداری و گلخانه های سراسر ایران از جمله تهران، البرز، اصفهان، شیراز و .... یکی دیگر از فعالیت های آسا پیشرو می توان به صادرات محصولات اشاره کرد. این شرکت محصولات خود را به کشورهایی همچون آذربایجان (باکو)، ارمنستان، عراق، افغانستان و … صادر می کند. این شرکت با در اختیار داشتن تعدادی نیروی خلاق و با پشتکار می تواند سفارشات مشتریان را دقیقا طبق نظر آن ها طراحی و تولید کند. 

قیمت محصولات آسا پیشرو

عوامل متعددی می تواند بر قیمت تجهیزات گلخانه و مرغداری تاثیر بگذارد. پیشرفت تکنولوژی دسترسی به انواع تجهیزات گلخانه و مرغداری را میسر کرده است. چنین است که شما می توانید با خرید محصولاتی با کیفیت از برندهای معتبر، فضایی مناسب برای پرورش گیاهان و یا دام های خود ایجاد کنید. این محصولات در کمال ایجاد فضایی زیبا به رشد هرچه بهتر گیاهان شما کمک می کند. قیمت محصولات آسا پیشرو بر حسب کیفیت بی نظیر، کارایی، ارسال به موقع، مراحل خرید آسان، دادن مشاوره رایگان قبل از خرید و فاکتورهای بسیار دیگری تایین می شود که لازم است تا برای اطلاع از این قیمت ها به سایت آسا پیشرو و یا سایت هایی که به فروش محصولات این شرکت می پردازند رجوع کنید و از قیمت ها مطلع شوید. یکی از سایت های معتبری که می توانید محصولات آسا پیشرو را از آن خریداری کنید؛ نیکاسان است. سایت نیکاسان انواع محصولات آسا پیشرو را برای فروش در سایت خود قرار داده است. 

آسا پیشرو | تولیدکننده انواع تجهیزات گلخانه و مرغداری

با وجود اینکه آسا پیشرو یک تولیدکننده تازه نفس است؛ و مدت زمان زیادی نیست که فعالیت خود و تولیدات خود را به بازار عرضه می کند؛ اما با این وجود توانسته جای پای خود را در میان برندهای بزرگ محکم کند و اعتباری قابل توجه به دست آورد. این شرکت به تولید انواع تجهیزات گلخانه و مرغداری می پردازد و تولیدات این شرکت صاحبان این کسب و کارها را بسیار راضی نگه داشته است. شما می توانید با مراجعه به سایت آسا پیشرو تجهیزات مورد نیاز خود را خریداری کنید. همچنین این امکان را دارید تا از طریق مراجعه به سایت های فروش معتبر دیگری همچون نیکاسان خرید ساده تری به نسبت خرید از کارخانه داشته باشید. تنها کافی است با مراجعه به سایت نیکاسان و تماس با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. 

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن