0سبد خرید

کاوه کویر کاشان

تماس بگیرید کولر پلیمری 16000 کاوه کویر
تماس بگیرید کولر آبی کاوه 6000
تماس بگیرید کولر آبی 8000 کاوه
تماس بگیرید کولر آبی 7000 کاوه

کولر کاوه کویر کاشان یکی از محبوب ترین تولیدات کویر کاشان می باشد. استفاده از کولر آبی برای خنک کردن محیط خانه بسیار متداول می باشد. استفاده از کولر آبی در فصل تابستان بیشتر مورد نیاز می باشد. هر چند کولر ها با گذشت زمان دچار تغییرات زیادی شده اند اما همچنان کولر گازی جایگاه ویژه ای در منازل ما دارد.

قیمت کولر کاوه کویر کاشان با در نظر گرفتن موارد مختلف متفاوت می باشد. از عوامل تاثیر گذار می توان به نوع و مدل این کولر ها اشاره کرد. یکی از برتری هایی که کولر کاوه کویر نسبت به سایر برند ها دارد بازه های قیمتی متفاوت محصولات این کارخانه می باشد. این شرکت با در نظر گرفتن بودجه احتمالی مشتریان اقدام به وارد کردن کولر آبی می نماید. شما می توانید در این صفحه قیمت محصولات کاوه کویر را مشاهده نمایید. همچنین عکس مدل های متنوع این محصولات برای مشاهده در سایت قرار داده شده است.

شماره تلفن شرکت کاوه کویر

کولر هایی که توسط شرکت کویر کاشان به فروش می رسد به دو گروه اصلی تقسیم بندی می شود.
گروه اول: سیستم چرخش آب
کولر هایی که در این دسته بندی قرار می گیرند شامل 3 زیر دسته معمولی، چرخشی و آب پاش هستند.
گروه دوم: ظرفیت هوادهی
ظرفیت هوادهی جزء اصلی ترین ویژگی های کولر های آبی محسوب می شود و واحد آن واحد مترمكعب در ساعت است.

این لیست قیمت برای تمام محصولات کویر کاشان قابل مشاهده می باشد. شما می توانید محصولات مختلف این شرکت را به همراه مشخصات اصلی آن ها مشاهده کنید. برای دریافت اطلاعات محصولات می توانید با شماره های 36622001-031 تماس حاصل فرمایید و در صورت نیاز به دریافت مشاوره خرید با کارشناسان ما مشورت کنید

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن