0سبد خرید

گرم ایران

تماس بگیرید مشعل دوگانه سوز گرم ایران مدل RLS130
تماس بگیرید مشعل دوگانه سوز گرم ایران مدل RLS100
تماس بگیرید مشعل دوگانه سوز گرم ایران مدل RLS70
تماس بگیرید مشعل دوگانه سوز گرم ایران مدل RLS50
تماس بگیرید مشعل دوگانه سوز گرم ایران مدل RLS38
تماس بگیرید مشعل دوگانه سوز گرم ایران مدل RLS28
تماس بگیرید مشعل توربوجت گرم ایران مدل HPW 80
تماس بگیرید مشعل های سرعت بالا گرم ایران
تماس بگیرید مشعل دوگانه سوز گرم ایران مدل SMD 3120
تماس بگیرید مشعل دوگانه سوز گرم ایران مدل SMD 3100

گرم ایران فعالیت خود را از سال 1359 آغاز کرد. شروع کار این مجموعه با ساخت دو نوع مشعل گازسوز بود. این مجموعه با گسترش علم و دانش و تکنولوژی توانست به تولید انواع انواع مشعل های گازسوز، گازوئيل سوز، مازوت سوز و چندگانه سوز و ... بپردازد. گرم ایران با بیش از 30 سال سابقه و تولید بالای 700 هزار دستگاه و انواع مشعل به یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان مشعل در سطح ملی تبدیل شد. 

محصولات گرم ایران

گرم ایران در این سال ها با تولیدات و ارائه کیفیت عالی اعتبار قابل توجهی برای خود دست و پا کرده است. محصولات تولیدی این برند شامل مشعل ها، رادیاتور و پکیج ها است. مشعل ها به چند دسته: گازسوز، گازوئیل سوز، دوگانه سوز، سه گانه سوز، مازوت سوز، گرم ایران - ریلو و مشعل های سفارشی تقسیم می شوند. همچنین رادیاتور نیز در چند نوع: ترموکالر، الگانس و ورونا تولید می شوند. همچنین پکیج ها نیز در گرم ایران در 3 نوع دیواری 24000، دیواری 28000 و پکیج زمینی تولید و به بازار عرضه می شوند.

لیست قیمت محصولات گرم ایران

محصولات گرم ایران را می توانید به صورت مستقیم از خود کارخانه خریداری کنید و یا از طریق نمایندگی های این برند در سراسر ایران و یا از طریق سایت های فروش آنلاین اقدام به خرید کنید. اهمیت زیادی بر پیدا کردن یک سایت معتبر وجود دارد چراکه نه تنها از نظر حمل و نقل، خدمات در حین و پس از فروش و گارانتی پس از فروش قابل اعتمادت هستند بلکه می توانید محصولات گرم ایران را هر کجای ایران که هستید از طریق این سایت ها به قیمت کارخانه خریداری کنید. سایت نیکاسان یکی از سایت های معتبری است که با اطمینان می توانید خرید خود را از طریق این سایت انجام دهید. کارشناسان نیکاسان برای دادن مشاوره رایگان در خدمت شما هستند تا خریدی آسان را پشت سر بگذارید. 

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

سوالات متداول گرم ایران

گرم ایران چه محصولاتی را تولید می کند؟

تولیدات گرم ایران شامل انواع مشعل ها، رادیاتورها، پکیج ها، فن کوئل، هواساز، شیر برقی و چیلر است. 

محصولات گرم ایران را از کجا می توان خریداری کرد؟

شما می توانید به صورت مستقیم محصولات تولیدی این برند را از کارخانه خریداری کنید اما راه آسان تر خرید از نمایندگی ها و سایت های فروش آنلاین است. یکی از سایت های معتبر نیکاسان است که می توانید انواع محصولات گرم ایران را از این سایت خریداری کنید. 

قیمت محصولات گرم ایران را از کجا می توان مشاهده کرد؟

چه قصد خرید مستقیم از کارخانه و چه سایت های فروش آنلاین را داشته باشید؛ باید بدانید که قیمت ها به دلیل تورم ها و نوسانات ارزی و ایجاد تغییر قیمت در متریال اولیه، دائما در حال نوسان هستند. شما می توانید قبل از خرید با مراجعه به سایت نیکاسان و تماس با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید و قبل از خرید از آخرین قیمت ها مطلع شوید. 

ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن