0سبد خرید

آزمایش

تماس بگیرید کولر سلولزی آزمایش مدل 8000
تماس بگیرید کولر سلولزی آزمایش مدل 6000

شرکت آزمایش

مجموعه آزمایش در سال 1330 در مناقصه های شهرداری تهران تعدادی پروژه بزرگ مرتبط با لوله کشی آب گرفت و به پایان رساند. اواسط دهه 30 بود که در کارگاهی در شرق تهران شروع به ساخت مبل، آبکاری فلزات و صندلی پرداخت. این کارگاه در سال 1336 در یک آتش سوزی از بین رفت که مجموعه آزمایش این آتش سوزی را عمدی خطاب کرد. این مجموعه توسط محسن ازمایش راه اندازی شد و مجدد بعد از آتش سوزی در اسفند 1337 در محل کارخانه قدیمی، کارخانه صنعتی آزمایش را راه اندازی کرد. تا سال 1358 مدیریت این کارخانه به دست محسن آزمایش بود که بعد از جریانات انقلاب 57 این کارخانه و تمام اموال او مصادره و محسن آزمایش نیز به ناچار به خارج از کشور مهاجرت کرد.

شرکت آزمایش

محصولات آزمایش

محصولات آزمایش با گذشت 60 سال و با مدرنیته کردن خطوط تولید خود و همچنین بالا بردن کیفیت و اضافه کردن محصولات جدیدی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال و فریزر، آبگرمکن گازی و کولرهای آبی توانست شبکه فروش خود را در تمامی شهرهای ایران گسترش دهد. از افتخارات آزمایش می توان به قدمت این برند و حفظ کیفیت اشاره کرد. اعتبار فعلی این مجموعه با تلاش سالیان تمامی افراد این سازمان طی این سال ها به دست آمده است. کسب رضایت مشتریان از اولین اهداف این مجموعه بوده که همیشه به آن پایبند بوده اند. محصولات آزمایش با ارائه اطلاعاتی کامل در رابطه با هر محصول به مشتریان خود این امکان را می دهند تا بهترین انتخاب را داشته باشند.

محصولات آزمایش

قمیت محصولات آزمایش

این برند به ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت های مناسب به برندی مورد اعتماد بدل شده است. همین موضوع نه تنها برتری این برند را به نسبت دیگر برندها افزایش داده است بلکه اعتمادی چشمگیر ایجاد کرده است. شما می توانید انواع محصولات آزمایش را از سایت نیکاسان خریداری کنید. با وجود اینکه قیمت این محصولات به دلایل متعددی همچون نوسانات ارزی، دلاری و ... دچار تغییر می شود؛ اما شما می توانید قیمت ها را از سایت نیکاسان مطابق با قیمت های اصلی خریداری کنید. شما می توانید برای خرید محصولات آزمایش از سایت نیکاسان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از قیمت های روز محصولات اطمینان حاصل کنید و یا در صورت داشتن هرگونه سوالی می توانید از کارشناسان مجموعه نیکاسان مشاوره رایگان دریافت کرده تا خریدی مطمئن را تجربه کنید. 

قمیت محصولات آزمایش

خدمات پس از فروش محصولات آزمایش

از خدماتی که برند آزمایش برای مشتریان خود در نظر گرفته؛ پشتیبانی آنلاین و تلفنی، ضمانت اصل بودن کالا، امکان پرداخت امن از درگاه بانکی، دارا بودن استاندارد کیفی، گارانتی ۲۴ ماه و همراهی در حین و پس از فروش است. این خدمات برای خریداران این برند شرایطی را فراهم کرده است تا آسودگی را هرچه بیشتر از قبل برای آن ها ایجاد کند. شما می توانید برای دریافت مشاوره قبل از خرید با شماره های درج شده در سایت نیکاسان تماس بگیرید.

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن