0سبد خرید

ایده اولیه پیاده سازی سایت نیکاسان (29 اسفند ماه 98)

می خواستیم از تجارت سنتی وارد تجارت دیجیتال شویم لازم بود کامل همه جوانب امر را بررسی نماییم. پیاده سازی یک سایت اینترنتی در زمینه سرمایش و گرمایش ایده اولیه ما شد برای راه اندازی سایت و کسب و کار دیجیتال خود تا قبل آن مشغول کار در همین فضا بودیم ولی کاملا به صورت فیزیکی اینجا تصمیم گرفتیم دیجیتال شویم و با معرفی دوستان به تیم پونه مدیا وصل شدیم.

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی لوازم سرمایشی گرمایشی نیکاسان (05 فروردین ماه 99)

در قدم اول سایت فروشگاهی خود را پیاده سازی کردیم البته انتخاب نام و مراحل آن و طراحی لوگو هم در فاصله یک ماه اول سال 99 به صورت کامل توسط تیم پونه مدیا انجام شد اینجا ما دیگر نیکاسان شده بودیم و لازم بود که برنامه ریزی کامل برای تامین کالا را داشته باشیم. پیاده سازی فروشگاه بارگذاری محصولات اولیه تا پنجم اردیبهشت ماه 99 به صورت کامل انجام شد محصول اولی که تصمیم به فروش آن گرفتیم بخاری کارگاهی و کولر آبی بود چون که در سیستم کاری قبلی خود بیشتر روی این دو محصول تمرکز داشتیم البته محصولات دیگر را نیز تا حدودی بارگذاری کردیم ولی تمرکز بیشتر ما روی این دو محصول بود در این فاصله لازم بود نماد الکترونیک و درگاه بانک نیز گرفته می شد با چابکی تمام در این 60 روز تیم دیجیتال مارکتینگ پونه مدیا این 5 موضوع را به انجام رساند. طراحی سایت نیکاسان به صورت فروشگاهی در ماه اردیبهشت بهره ور شد.

سئو وب سایت نیکاسان (16 تیر ماه 99)

سئو نیکاسان توسط تیم پونه مدیا در تیر ماه 1399 به مدت یک سال مورد توافق قرار گرفت سئو سایت را شروع کردیم تازه ابتدای راه بود سایت و سئو هر روز با ما حرف می زد و باعث می شد ما به این نتیجه برسیم متمرکز تر روی محصولات خاصی کار کنیم.

 

 

 

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

ارسال سریع و تحویل فوری
پشتیبانی 24 ساعته
ضمانت خرید کالا
مشاوره رایگان خرید
پرداخت امن و مطمئن